Головна » Статті » Котли

Ефективність промислових твердопаливних котлів

У сучасному світі для опалення великих площ промислових будинків та споруджень доцільно придбати твердопаливний котел. Промислові котли для виробничих опалювальних систем, повинні мати високу потужність і як наслідок цього – більші габаритні розміри. Як правило, промислові котли є громіздкими системами, тому вимагають встановлення в спеціалізованих приміщеннях, які повинні відповідати усім вимогам і нормам техніки безпеки.

Установка й обслуговування промислових котлів повинна здійснюватися спеціалізованим підприємством, адже котел потрібно не лише запустити в роботу, але й обслуговувати.

Сьогодні в Україні існує багато різновидностей промислових котлів:

  • промислові парові котли;
  • промислові газові котли;
  • твердопаливні промислові котли;
  • інші види котлів.

З усіх вище перерахованих котлів, найбільшою популярністю користувалися промислові газові котли. Це можна пояснити тим, що раніше газ мав невисоку вартість, а рівень подачі був постійним. Проте, в умовах постійного росту цін на газ, уся перевага промислових газових котлів зникає з кожним підвищенням тарифів. Тому багато власників великих підприємств намагаються зменшити вартість опалення. І вихід у даній ситуації, як нам здається, тільки один, використання промислового твердопаливного котла тривалого горіння вітчизняного виробництва «КВАРТАЛ».

Застосування  твердопаливних котлів, у ряді випадків, є єдиним можливим видом опалення промислових будинків. Це стосується віддалених регіонів, де слабкі мережі електропостачання та немає газу.

Промислові твердопаливні котли вже на багатьох підприємствах стали невід’ємною частиною промислового виробництва, і зарекомендували себе як прості й надійні помічники в різних технологічних процесах.
Потужність котлів вироблених на ППФ «Компанія Квартал» від 15 до 1000 кВт, а опалювальна площа досягає 10000 м.

Наші промислові твердопаливні котли зручні для використання, дуже практичні й ефективні, а паливо для їх роботи недороге й легкодоступне. Адже в якості матеріалів для опалення використовують дрова, вугілля, деревні відходи, тирсові брикети та інше. Тому в Україні такі твердопаливні котли починають набувати популярності серед споживачів.

Якщо у Вас виникають запитання, по промислових твердопаливним котлам, то Ви можете зателефонувати нам і з радістю відповімо на них.

Категорія: Котли | Додав: kvartalkotel (14.07.2016)
Переглядів: 527 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar