Головна » Статті » Котли

Переваги твердопаливних котлів довготривалого горіння "КВАРТАЛ"
 1. Теплообмінник виготовлений з вогнетривкої сертифікованої сталі марки 09Г2С, що забезпечує безперебійну роботу котла не менше 10 років. Ця сталь в кілька разів перевищує всі показники по жаростійкості звичайний чорний металопрокат.
 2. Висока технологія зварювальних швів в 3 проходу. Ця технологія використовується провідними котлобудівельними заводами Європи. Практична відсутність зварювальних швів в камері згоряння, топці котла. Зовнішнє проварювання металу в теплообміннику і водяній сорочці. Спецтехнологія зварювання в три проходи всіх проблемних зон котла; Такий ґрунтовний підхід забезпечує високу надійність всієї лінійки котлів довготривалого горіння «КВАРТАЛ».
 3. Наявність форсунок в топці котла довготривалого горіння «КВАРТАЛ турбо». Дворівнева, подача кисню в топку твердопаливного котла довготривалого горіння «КВАРТАЛ» забезпечує більш ефективне спалювання палива в порівнянні з класичним горінням. Як результат - збільшена тривалість горіння в моделі «КВАРТАЛ турбо» - до 12 годин.
 4. Використання безшовних жаростійких труб в теплообміннику збільшує ККД котла, «розбиває тепловий пучок» та забезпечує довготривалий процес горіння.
 5. В водяних охолоджувальних колісниках використовуються безшовні жаростійкі труби, які збільшують площу теплообміну.
 6. Великий об`єм спалювальної камери, довжина якої дозволяє завантажити паливо на 8-12 годин роботи. Котли працюють на різних видах палива: дрова, вугілля, щепа, тирса.
 7. Безпечний при завантаженні, що дає можливість дозавантажувати паливо не припиняючи роботу котла.
 8. Високоякісні імпортні комплектуючі. Залежно від моделі котла: автоматика управління, вентилятор або регулятор тяги і група безпеки.
 9. Висока якість та низька ціна котла порівняно з іншими вітчизняними та закордонними аналогами.
 10. Твердопаливні котли нового покоління «КВАРТАЛ» асоціюються із зарубіжними зразками аналогів відомих торгових марок. Ви з гідністю демонструватимете Ваше придбання друзям або сусідам. Котли «КВАРТАЛ» - завжди викликають захоплення і задоволення від їх роботи у споживачів. Наш підхід до виробництва твердопаливних котлів довготривалого горіння «КВАРТАЛ» дозволяє впевнено гарантувати високу якість роботи. При правильному підході до експлуатації опалювального обладнання і догляду за ним, твердопаливні котли служать не менше 10 років не вимагаючи своєї заміни.
 11. Економічність. Швидка окупність котла протягом 1-1,5 сезона.
 12. Екологічний. Висока екологічність досягається завдяки оптимальному процесу горіння тепло відбору, що дозволяє зменшити викиди в атмосферу.
 13. Контроль якості на кожному етапі виробництва: Котлова жароміцна сталь, контроль зварних швів, плазмова різка металу, гнуття металу; Використання фольгованої теплоізоляції, товщиною не менше 50 мм.
 14. Гарантія на котли 3 роки з моменту введення в експлуатацію.

 

                                                                                            

Категорія: Котли | Додав: kvartalkotel (14.07.2016)
Переглядів: 462 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar